Apel Pracowników MOK w sprawie łączenia instytucji kultury.
    Apel

Nowy serwis MOK
    Wersja testowa
    W razie znalezienia błędu poinformuj nas pod adresem:

promocja@mokmiedzyrzecz.pl

21 kwietnia 2018 godz. 18:00, bilety: 75 zł, sala kinowo - widowiskowa

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień

z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.:
Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch - Tratsch". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Zapraszamy serdecznie!

Bilety 75 zł do kupienia w kasie MOK lub online w zakładce KupBilet
Międzyrzecki Ośrodek Kultury (ul. Konstytucji 3 Maja 30)
95 741 18 02, tel., 504 091 909 - GRUPY (POWYŻEJ 10 OS.)
bilety online: www.ebilet.pl
oraz w sieciach: Empik, Saturn, Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff