Mama Café

Cykliczne spotkania raz w miesiącu przeznaczone dla Kobiet w ciąży oraz dla Mam Niemowląt.

Data : 2018-10-28
Data : 2018-10-31

Wielkimi krokami zbliża się - zwłaszcza dla Szkolniaków - upragniony okres Ferii Zimowych. My, wspólnie z Urzędem Miejskim na czele z Burmistrzem Międzyrzecza, MOSiWem, Biblioteką Publiczną oraz Klubem Wojskowym

17. WBZ przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, aby te dwa tygodnie były dla Was jeszcze bardziej urozmaicone. Szczegóły dotyczące programu i zajęć zaplanowanych w poszczególnych dniach znajdziecie Państwo w Kalendarzu Wydarzeń - dostępnym tutaj oraz ulotce specjalnie zaprojektowanej na tą okazję z uwzględnionym całym programem ZIMOWYCH ATRAKCJI W MIEŚCIE. Wyżej wspomnianą ulotkę znajdziecie Państwo w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury oraz we wszystkich wyżej wymienionych instytucjach z którymi współtworzymy program dotyczący Ferii Zimowych. Każdy znajdzie coś dla siebie, wszystkie zajęcia dostosowaliśmy odpowiednio do wieku uczestników (są zajęcia dla Dzieci i dla Młodzieży) - zaplanowaliśmy wszystko tak, aby każdy mógł skorzystać i cieszyć się czasem spędzonym z nami. Pozostało nam tylko zachęcić do udziału i mamy nadzieję - do zobaczenia!