Nowy serwis MOK
    Wersja testowa
    W razie znalezienia błędu poinformuj nas pod adresem:

promocja@mokmiedzyrzecz.pl

Kultura Tędy rozpoczyna trzecią edycję. Z tej okazji Regionalne Centrum Animacji Kultury organizuje cykl spotkań sieciująco-informacyjnych w 5. powiatach województwa lubuskiego. W Międzyrzeczu spotkanie odbędzie się

22 lutego 2018 r. o godz.12.30 w sali konferencyjnej Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury. Informacje i zapisy pod linkiem  http://kulturatedy.pl/2018/02/08/poznaj-zasady-udzialu-w-projekcie-kultura-tedy/

Spotkania sieciujące mają na na celu prezentację programu Bardzo Młoda Kultura oraz zasady działania projektu Kultura Tędy. Spotkania skierowane są do animatorów, instruktorów oraz nauczycieli, działaczy trzeciego sektora i wolnych strzelców, którzy zajmują się animacją i edukacją kulturową, albo są na początku swojej drogi i dopiero zaczynają działać.

Podczas spotkania opowiemy jak będą wyglądały etapy tegorocznej edycji, kiedy ruszą nabory na bezpłatne szkolenia i kto będzie mógł ubiegać się o grant na realizację projektu partnerskiego z zakresu edukacji kulturowej dla dzieci i młodzieży.