27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• 2019-01-13 08:00 - 22:00

Miejsce: Międzyrzecki Ośrodek Kultury

27 FINAŁ WOŚP - POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE!

13 stycznia 2019 r. w niedzielę – odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla dzieci małych i dużych, a zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Do międzyrzeckiego Sztabu WOŚP w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury, zgłosiło się już 65 wolontariuszy, którzy w dniu Finału będą kwestowali na ulicach miasta. Każdy wolontariusz otrzyma identyfikator i puszkę z banderolami, dostarczoną przez Fundację WOŚP.

Osoby, które pragną wesprzeć WOŚP mogą nie tylko wrzucać pieniądze do puszek kwestarskich, ale także wziąć udział w Finale w inny sposób, np. przekazać dary na aukcje, lub w dniu Finału przyjść na koncert do naszego Ośrodka. O godz.12.00 w Sali kinowo-widowiskowej zapraszamy na występ zespołów tanecznych, natomiast, po przerwie, o godz.17.00 odbędzie się blok muzyczny. W trakcie koncertów przewidziane są aukcje, m.in.
gadżetów dostarczonych przez Fundację.

Do udziału w koncertach serdecznie zapraszamy lokalnych wykonawców. Chętne osoby lub zespoły prosimy o kontakt ze Sztabem do dnia 14 grudnia.

Kontakt ze Sztabem - od poniedziałku do czwartku w godz.16.00-18.00:
- osobiście - pokój nr 215 w budynku Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury,
- telefonicznie – 95 7411802 w.215, 603186660