JANEK TRACZYK - Walentynkowy Koncert Nastrojowy

Wydarzenia i koncerty

 

Terminy


  • 2019-02-14 19:00

Miejsce: sala kameralna MOK

Czy może być lepszy sposób na spędzenie walentynkowego wieczoru niż koncert utrzymany w nastrojowym klimacie? Koncert Janka Traczyka przy dźwiękach pianina to idealna okazja, aby oderwać się od codziennego pędu i spotkać ze sztuką w żywej postaci. Wokalista potrafi wywołać wśród publiczności zarówno łzy śmiechu jak i wzruszenia. To będzie wieczór pełen pięknych emocji.

Janek Traczyk jest absolwentem Wydziału Kompozycji Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobył popularność jako odtwórca głównej roli w musicalu „Metro" w Teatrze Buffo. Występował także w talent show – Must Be The Music oraz The Voice of Poland. Dał się poznać szerszej publiczności jako uczestnik edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie dotarł do finału i zajął drugie miejsce. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie gra w musicalu „Notre Dame de Paris". Jest także odtwórcą głównej roli w musicalu „Piloci" w Teatrze Roma.

Podczas koncertu usłyszymy utwory autorskie Janka, w tym również materiał z nadchodzącej, długo wyczekiwanej płyty. To będzie wyjątkowo gorący zimowy wieczór.

Poniżej można posłuchać twórczości Janka:
https://www.youtube.com/watch?v=Wvn4PsJcksg
https://www.youtube.com/watch?v=65Wt5xRzoJs
https://www.youtube.com/watch?v=nMvPPQg25Gs

Bilety dostępne są wyłącznie w kasie MOK. Ilość miejsc ograniczona.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 95 741 18 02 wew. 215/216/111

 

Telefon
95 741 18 02 wew. 216/215/111
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Cena Biletu
20 zł