STAND UP

Wydarzenia i koncerty

 

Terminy


  • 2019-04-13 20:00

Miejsce: sala kameralna MOK

Miłośników dobrej rozrywki i niebanalnego humoru zapraszamy na STAND UP 13 kwietnia w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury!

W programie wystąpi trzech komików:

1. MAGDA KUBICKA: komiczka, która mieszkała już prawie wszędzie. Od Lublina, przez Kraków, Puławy, Warszawę, aż po Mińsk Mazowiecki. Od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni
największego w Polsce festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY
CENTRAL.

2. PAWEŁ RESZELA: Jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie jest taki stary. Wyjątkowe połączenie doświadczenia, młodości i energii na scenie. Na pierwszym miejscu stawia cięty język i ostre żarty. Ogólnie swój chłop, który potrafi rozbawić każdego widza!

3. PIOTR WOJTECZEK: szczeciński komik obdarzony nienaganną stylóweczką i niepowtarzalnym numerem PESEL. W swoich występach nie boi się niczego, dlatego nie bez kozery zwą go Janne Ahonenem polskiego stand-upu. Absolutny mastłocz na polskiej scenie komediowej po 89'.

Bilety 30 PLN (tanioszka) do kupienia WYŁĄCZNIE u dziewczyn w kasie kina.

 

Telefon
95 741 18 02 wew. 111.215
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Cena Biletu
30zł