ARTYSTYCZNE FORMY RUCHU

Instruktor: Bożenna Liberska
sala kameralna
Poniedziałek 16:45-18:45
Czwartek 16:30-18:30

STUDIO TAŃCA GOLD

Instruktor: Wioletta Robak-Gabarkiewicz
Poniedziałek - scena w sali kinowo-widowiskowej
15:50 - 16:30 gr. VI
16:30 – 17:10 gr. V
17:10 – 17:50 gr. IV
17:50 – 18:40 gr. III
18:40 - 19:40 gr. II
19:40 – 20:50 gr. I
Piątek – sala kameralna
15:50 - 16:30 gr. VI
16:30 – 17:10 gr. V
17:10 – 17:50 gr. IV
17:50 – 18:40 gr. III
18:40 - 19:40 gr. II
19:40 – 20:50 gr. I

TANIEC TOWARZYSKI

Instruktor: Grzegorz Depta
Wtorek – sala kameralna
15:30 – 17:00 Gr. turniejowa
17:00 – 18:30 Kurs tańca - dla młodzieży i dorosłych
18:30 – 20:00 Senior Hobby 1 i 2
20:00 – 21:30 Senior Hobby – pary zawansowane

Instruktor: Piotr Soja
Środa – sala kameralna
16:35 –17:20 Practice gr. dziecięca zaawansowana
17:20 - 18:20 Practice gr. turniejowa
Sobota – sala kameralna
10:00 – 11:30 Gr. turniejowa
11:30 - 12:15 Nowy nabór – grupa dziecięca
12:20 - 13:30 Gr. dziecięce zeszłoroczne

DZIECIĘCA SEKCJA PLASTYCZNA

Instruktor: Dorota-Ruta Zdanowicz
pracownia plastyczna
Środa 16:30-18:00 I grupa
Czwartek 16:30-18:00 II grupa

SEKCJA PLASTYCZNA DLA DOROSŁYCH

Instruktor: Dorota-Ruta Zdanowicz
Wtorek – pracownia plastyczna
14:30-16:30

SEKCJA PLASTYCZNA DLA MŁODZIEŻY

Instruktor: Hubert Winnik
Czwartek – pracownia plastyczna
16:30-18:30

SEKCJA TEATRALNA

Instruktor: Izabela Spławska
Wtorek – scena w sali kinowo-widowiskowej
16:00-17:30 Gr. dziecięca
17:30-19:00 Gr. młodzieżowa
19:00-20:30 Gr. dorosłych

PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA

Instruktor: Filip Pielesiak
Wtorek
17:00-20:00 Zajęcia dla młodzieży i dorosłych

Chór Dziecięcy PICCOLO

Instruktor: Ewa Witkowska
Czwartek – sala konferencyjna
15:45-16:45 Gr. młodsza
16:45-17:45 Gr. starsza

MIĘDZYRZECKI CHÓR KAMERALNY

Instruktor: Paulina Staniec
Środa – sala konferencyjna
18:00-19:30 Zajęcia dla młodzieży i dorosłych

SEKCJA SZACHOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Instruktor: Paweł Gąbka
Poniedziałek – sala lektoratów
16:00-17:30 Gr. początkująca
17:30-19:00 Gr. zaawansowana

SEKCJA GIER STRATEGICZNYCH

Instruktor: Mateusz Olanin
Piątek – sala konferencyjna w Bibliotece
15:30-19:00