Rozpoczęcie lata w Międzyrzeczu.

„Zakątek Łagodnego Brzmienia”
Takiego koncertu jeszcze nie było!
– Jedna publiczność – Dwa zespoły – Dwie sceny – Machina Poetycka – Teatr tańca z ogniem.
Gramy piosenki, ballady z gatunku szeroko rozumianej „poezji śpiewanej”
W programie znajdują się utwory takich artystów jak: Cohen, Stare Dobre Małżeństwo, zespół Raz Dwa Trzy, M. Grechuta
Dlaczego koncert wahadłowy?
Otóż to publiczność będzie stanowić swoiste „wahadło” koncertu. Dwie sceny rozmieszczone będą po dwóch stronach widowni. Zespoły zagrają, każdy na swojej scenie, po dwa sety – 20 minutowe. Koncert rozpocznie się na scenie nr 1 i przejdzie bez przerwy na scenę numer 2, potem do „Machiny Poetyckiej”, by znów powrócić na scenę numer 1 itd.
„Machina Poetycka” to odpowiednio ucharakteryzowany aktor, który wśród publiczności czytać będzie miłosne wiersze i fraszki. Całość zakończy wspólne odśpiewanie pieśni L. Cohena „Alleluja” z dwóch scen, wraz z publicznością oraz pokaz teatru tańca z ogniem – Fireshow